himalaya sole kristali kullanıyorum sağlıklı yaşıyorum
  STT Girişi  
E-posta 
Şifre 
 Şifremi Unuttum!   

STT Üyelik
Başvuru Formu
STT İşi Nedir?   SSS   Medya STT Noktaları Banka Hesapları Satış Şartları


himalaya tuzu himalaya tuzu himalaya tuzu
himalaya tuzu
Ürünlerimiz            
       Himalaya Kristal Tuzları
       Kristal Tuz Lambaları
       Diğer Tuz Ürünleri
       Kozmetik Ürünler
       Şifalı Taş Ürünleri
       Diğer Ürünler
       Organik Sabunlar
       Doğal Gıdalar
       PAKET KAMPANYA
       TUZ ODASIHimalaya Kristal Tuzu hakkında Kibarlı grubu TV kanallarında yayınlanan programımızı izlemek için tıklayabilirsiniz.


BU KİTABI MUTLAKA OKUYUNUZ - TIKLAYIN

Çocuğunuz sigara içse
içiniz sızlar değil mi?

Peki ona rafine tuz yedirirken
neden sızlamıyor?


Dikkat:10,000 kişiye iş imkanı sağlıyoruz!
Şu anda herkes birbirine, hepsi birbirine benzeyen mantıklarla yapılan onlarca iş fırsatı yolluyor.
Benzer ürünler, benzer sistemler; birinde kazanamayan diğerinde kazanmayı ümit ediyor. Kimisi çok kazanabiliyor, kimisi kazanamıyor.
Teklifimiz herkes için geçerli.
Çünkü her ne iş yapıyorsanız yapın ortak noktalarımız var:
1. Nefes alıyoruz.
2. Su içiyoruz
3. Tuz kullanıyoruz.

Eğer hava satıyorsanız bu iyi bir iştir, su satıyorsanız bu iyi bir iştir. Gerisi vesairedir.
Artık sıradan işlerden bıktım farklı ve adam gibi kalıcı bir iş yapmak istiyorum diyenler hemen başvursunlar.
Haydi arkadaşlar bölgeniz kapılmadan başvurun.
TIKLA BAŞVUR


TUZ ODASI

Tuz terapisi veya diğer adıyla Haloterapi, deri hastalıkları, astım, bronşit ve diğer solunum yolu hastalıklarının tedavisine katkıda bulunup halkın oldukça ilgisini çekmekle birlikte, hekimlerin tedaviyi destekleyici terapi olarak gördükleri bir uygulamadır. Sağlık, güzellik ve Wellness hizmeti sunan işletmeler için, hizmet sundukları alanlarda müşterileri için tuz odası kurmaları artık oldukça kolaydır.


Tuz terapisi yüzyıllardan beri bilinmektedir. Avrupa, Rusya ve Amerika’da hem sağlığı geliştirici ve hem de tedaviyi destekleyici özelliğinden dolayı bireylerin günlük hayatlarında düzenli bir şekilde tercih ettikleri bir uygulamadır.


Hangi işletmelerde tuz odası kurulabilir?
Tuz odasını güzellik, sağlık ve wellness hizmeti sunan işletmelere ek olarak oteller ve hastaneler, müşterilerine daha çeşitli hizmet sunmak amacıyla kurabilir. Bunun yanında, her sektörde ürün ve hizmet sunan işletmeler de personel motivasyonunu artırmayı desteklemek ve sağlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla mola saatlerini geçirebilecekleri tuz odalarını yaptırmaktadırlar.


Sistem nasıl çalışır?:
Tabanı, tavanı ve duvarları kaya tuzu ile kaplanan, hastaların iyileştirilmesi için içerisinde tuz terapisi yapılmasını sağlayan bir tuz terapi odasında oda içerisinde oluşabilecek nem önlenmekte, içerisinde bulunan taze hava sürekli dolaştırılmakta ve bu sayede oda içerisindeki havanın güçlü bir iyonizasyona sahip olması sağlanmaktadır.

Ayrıca, tuz jeneratörü vasıtasıyla mikro parçacıklar halinde odaya tuz partikülleri verilmektedir.
Haloterapi (yunanca halos = tuz) tuz terapisidir. Haloterapinin kaynagı speleoterapi tuz magaralarına dayanır. Polonyadaki madenlerde çalısan isçilerin astım ve akciger hastalıklarının mucizevi bir sekilde iyilestigini kesfetmeleriyle baslamıstır. Yapılan arastırmalar, bunun tuzun etkisi oldugunu ortaya koymustur.


Tuz odaları yer, tavan ve duvarlar olmak üzere, kuru kaya tuzuyla kaplanmıstır. Bu kaplama atmosferdeki neme karsı bir koruma görevi görür ve ortamın aseptik özelliginin korunmasında yardımcı olur.
Tuz odalarında bulunan sirkülasyon makinası, havaya, 1-5 mikron arasındaki ebatlarda tuz zerrecikleri püskürtür. Bu partiküller, solunum yoluyla önce cigerlere ve daha sonra vücudun diger noktalarına ulasır. Tuz odasında, rahat bir sekilde sadece nefes alarak terapi saglanır. Seanslar 10-40 dakika arasındadır.

 

 

Bu grupta ürün bulunmamaktadır.
Programlama ve Tasarım DetarNet