SM-TX001

Ürünün farklı resimlerini görmek için üzerlerine tıklayınız.
    

Marka: MTO Organik
Model: SM-TX001

TuzOxy Himalaya Tuzlu Nefes Açıcı Inhaler

Fiyat : 75,00 YTL

Taksit Seçenekleri

Ad  

Ürün Özellikleri:

Astım, gece öksürüğü, nefes darlığı ya da sigaradan kaynaklanan solunum yolu rahatsızlıklarının en iyi iyileştiricisi olan Tuzoxy Nefes Açıcı binlerce solunum yolu rahatsızlığı çeken insanların tercihi olmuştur.

Milyonlarca yılda oluşmuş Himalaya tuzu yaşamamız için elzem 84 minerali bünyesinde doğal olarak barındırır. Marketlerde satılan sofra tuzlarında ise sadece Sodyum klorür (NaCl) ve diğer  bazı kimyasallardan başka bir şey bulunmaz. Himalaya tuzu haricindeki diğer tuz çeşitleri (sofra tuzu, kaya tuzu, deniz tuzu) yapıları itibariyle asla hücre içine girebilecek incelikte ve saflıkta değildir. 84 elementli tamamen doğal kristalize özellikli tek kristal tuz himalaya tuzudur. Su ile beraber zengin mineralleri ile hücre zarından geçerek hemen enerjiye dönüşür ve vücudumuzun yüzde 85 enerjisini Kristal Tuz sağlamış olur.

Himalaya tuzunu yemeklerde kullanabildiğimiz gibi soluyarak da faydalanabiliriz, astım veya bronşit gibi rahatsızlıkları olan kişilerin tuz mağaralarına şifa bulmak için gittiğini mutlaka duymuşsunuzdur.


Test Edilmiş Kanıtlanmış: Himalaya Nefes Açıcı Cihazın etkileri hem klinik çalışmalarla hemde testlere katılan insanların referansları ile kanıtlanmıştır.
Uyku: Gece öksürükleri ve boğmacaya benzer nöbetler büyük ölçüde azalır ya da tamamen ortadan kalkar.

Rahatlatıcıdır: Kullanımdan bir süre sonra özgürce daha derin defes almaya başlayabileceksiniz.

Solunum: Çok daha rahat nefes alabileceksiniz

Temizleyici: Solunum sistemini temizlemeye yardımcı olur

Çocuklar: Çocuklar büyüklerinin gözetiminde doktorlarının izni ile daha az sürelerde kullanabilir.

1 adet Himalayan Inhaler'in kullanım süresi 5 yıldır.

Kullanımı: Ürünümüz 1. Sınıf porselenden ve %100 saf himalaya tuzundan imal edilmiştir.Nefes için iki filtresi vardır, biri üst tarafta diğeri alt taraftadır.İçindeki tuz  Dünya'da ki en saf Himalaya Tuz Mağaralarından elde edilmiştir. Raf ömrü 4-5 yıldır. Her gün 15-20 dakika boyunca derin nefes alınarak solunarak kullanılır.